Dzielimy się parafialnymi inicjatywami

Wartością roku 2016 uczyniliśmy służbę prawdzie w swoich działaniach apostolskich, dlatego na wspólnym forum chcemy dzielić się naszymi inicjatywami ewangelizującymi podejmowanymi w parafiach.

List do Parafian najlepiej pokazuje jak wierni zostają uwrażliwieni na określoną wartość, materiał ten umożliwa wzajemną wymianę pomysłów, a przez to konkretne współdziałanie w dziele odnowy i ewangelizacji parafii.

Listy "Głos św. Mikołaja"

List do Parafian nr 23 wzesień 2018 - Błogosławieństwo

List do Parafian "Pomocna dłoń" - Parafia pw. Matki Bożej Królowej Polski Krosno – Polanka

List do Parafian nr 65 wrzesień 2018 - Z Maryją, pielgrzymujemy dla innych!

List do Parafian "Z Maryją ku Wspólnocie"

Listy przygotowane na wydarzenia ewangelizujące w parafii Archikatedralnej w Lublinie.

Listy do Parafian "Droga do Emaus"

Link do listów zamieszczonych na stronie parafii św. Barbary w Łęcznej.

List “Bądźmy razem” nr 29 przygotowany na wydarzenie ewangelizujące w parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Malborku. Okazją do wydarzenia będzie Dzień Chorego obchodzony 11 lutego 2015.

List do Parafian nr 40 - Pączek w klatce

Listy “Słowo do Parafian” przygotowane na wydarzenia ewangelizujące w parafii św. Mikołaja w Szewnie.

List do Parafian nr 3/2015 (22) - Bądź odważny jak Maryja