SOBOTA - 27 SIERPNIA 2016 R.

Część I (Lublin -Archikatedra), Przyjazd do Lublina do g.11.45 ( wg. planu ), wjazd od ul. Zamojskiej potem ul. St. Wyszyńskiego do Archikatedry, Pielgrzymi wysiadają przy Archikatedrze ul. Królewska, Autokary udają się dalej w dół ul. Lubartowską, potem w prawo na aleję Tysiąclecia, dalej na Rondzie im. Romana Dmowskiego w prawo aleją Unii Lubelskiej na „Parking Pod Zamkiem przy alei Unii Lubelskiej".

Godz. 12.00 - Eucharystia w Archikatedrze pod przewodnictwem ks. Bp Ryszarda Karpińskiego (przygotowują gospodarze par. Archikatedralna), Przejście przez Bramę Miłosierdzia, Poczęstunek (coś dla ciała ), Zwiedzanie Lublina : Katedry i Starówki do godz. 15.15, Przejście na parking Pod Zamkiem.

Godz. 15.30 - Wyjazd do parafii Jawidz - Rokitno (do autokarów wsiądą „Piloci” - gospodarze Pielgrzymki, którzy pokierują autokary na noclegi).

Część II (Jawidz - Rokitno)

Godz. 16.00 - Przyjazd na noclegi do parafii Jawidz - Rokitno, Potem zakwaterowanie, gorący posiłek - obiad u rodzin do g. 17.15, Przyjazd z gospodarzami do Jawidza na g. 17.30.

Godz. 17.30 - (Jawidz - przy szkole) Rozpoczęcie, powitanie, prezentacja parafii (wg. podanego klucza). Świadectwa i wspólna modlitwa, - Poczęstunek: podwieczorek (ciasto, owoce, napoje, kawa, herbata).

Godz. 21.00 - Apel Jasnogórski - wprowadzenie, modlitwa, błogosławieństwo, rozesłanie na noclegi.

NIEDZIELA - 28 SIERPNIA 2016 R.

Godz. 8.00 - Śniadanie u gospodarzy, potem przyjazd na plac przed szkołą.

Godz. 9.00 - Rozpoczęcie, konferencja, spotkania w grupach dzielenia, podsumowanie.

Godz. 11.30 - Przygotowanie do liturgii Mszy św.

Godz. 12.00 - Uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem ks. Bp dr Artura Mizińskiego sekretarza Episkopatu Polski, Przekazanie Symboli Pielgrzymki kolejnej parafii. Rozesłanie, Agapa Zakończenie Pielgrzymki ok. g.14.00. Powrót do swoich parafii.