24-25 VIII 2019. "W mocy Ducha Świętego"

Niedawno zakończyła się kolejna, już 29. Ogólnopolska Pielgrzymka Parafii realizujących Program Odnowy i Ewangelizacji. Na spotkanie przybyło ok. 270 pielgrzymów.

W dniach 24-25 sierpnia gościliśmy w jednej z najstarszych parafii Archidiecezji Lubelskiej, w Dysie. Parafia ta erygotana została w 1381 r.

Obok kościoła św. Jana Chrzciciela w Dysie znajduje się Klasztor Karmelitanek Bosych. 25 sierpnia przypadało liturgiczne wspomnienie świętej Karmelu - Mariam zwanej Małą Arabką. Wieczorne nabożeństwo oparte było na modlitwie małej Świętej, połączone z ucałowaniem jej relikwii.

Szczegóły pielgrzymki w załączonych galeriach na Fanpage Grupy. Zachęcamy do polubienia strony. Niebawem krótki film z pielgrzymkowego spotkania w Dysie.

Zaproszenie Metropolity Lubelskiego

Program pielgrzymki